Yaşam Ünitesi İmalatı Merdiven Basamağı ve Platform

Bu müşterimizin evinde iç kapılar, platform, yaşam ünitesi, merdiven basamakları, laminant parke ve ufak tefek tamirat işleri yapılmıştır.

Müşterimizin salonu biraz büyük olduğu için arka bölüme 20cm yükseklikte (19mt) kare yüksek döşeme platform yapılmıştır.

Çökme yapmasın diye platformun döşeme atkıları sık aralıklarla döşenmiştir.

* Eğer platform yapılacak olan daire apartman dairesi ise taban boşluklarına strafor veya köpük sıkılır (döşeme üzerinde yüründüğü zaman alt kata sesgitmesin diye).

Daha sonra daire komple laminant parke döşenmiştir.

Mobilya montajı olarak ilk içkapılar takılmıştır. Kapılar (maun ve meşe) kaplama naturel cilalı olarak imal edilmiştir. Kapılar imalatımızdır hazır alınmamıştır (kapı kasalarını deprem yönetmeliğine

uygun olarak dolu dolu imal ediyoruz).

Merdiven basamakları daha önceden tek tek her basamak için ayrı ayrı kalıp çıkartılıp atölyede imalatı ve cilası yapıldıktan sonra (her cilalı işimizde öncelikle renk numuneleri hazırlanıp müşteri beğenisine sunulur ve müşterinin beğendiği renk atılır) montajı yapılır

Yaşam ünitesi özel bir çalışmadır. Arka duvar kalın tutulup sağ, sol yanlara duvar nişi gibi niş yapılmıştır. Alt kapaklar sürme olup açıldığı zaman içerisinden ikişer adet firenli sistem çekmece bulunmaktadır. Kullanılan malzeme gövdeler 18mm parlak MDF’lam hazır malzemedir.

Koyu kısımlar ise Hayglass kapak malzemesinden yapılmıştır.

Güle güle oturunuz. Evinizi baştan yaratıyoruz!